Bestuur en commissies

Heb je een vraag op opmerking voor het bestuur of een commissie? Neem dan contact op door de link bij de betreffende persoon of commissie aan te klikken. 

Bestuur

Voorzitter: Stephan Obdeijn
Secretaris: Marieke Geurtsen
Penningmeester: Arend Pasma
Barcommissie: Martijn Tabbernee
Jeugdcommissie: Lisette Hetzler
Parkcommissie: Martin Wolber
Technische commissie: Roy van de Ven

Commissies

Barcommissie (Martijn Tabbernee, Anneke Ter Haar, AndrĂ© van den Bogaert, Paul Sporenberg en Cees Moejes)
Communicatiecommissie (Nienke Binkhorst en Celine Morelisse)
CVNCS-commissie (Erik de Boevere, Jeroen Fiselier)
Herfstcompetitiecommissie (John Post, Andre Veeneman, Ilse Hento en Birgit Post)
Jeugdcommissie (Dianne van der Ploeg, Florentien Segaar, Frenk Eillebrecht, Lisette Hetzler (voorzitter), Melanie Pasma, Monique Teske, Saskia Boot)
Parkcommissie (John van de Blankevoort, Peter Buitenkamp, Timo Kok, Maarten Nijdam, Mark van der Plas, Paul Tolsma, Bart de Wilde, Jaap Wisse, Martin Wolber)
Sponsorcommissie (Alwin Rombout, Axel van Venrooij, Gerben Heine, Marielle Toebes, Celine Morelisse)
Technische Commissie (Roy van de Ven, Saskia Riechers, Sabrine van den Bor, Stefan Morren, Annet Sevink, Susan Marcus)
TOSS-commissie (Ina Kurvers, Claudia Hanemaaijer)

Toernooi organisaties

Clubkampioenschappen (Babette de Koning, Erik van Goor, Arjen Dijkstra, Gertruud Ossendrijver, 

Diane Vreekamp, Nieke Kobussen, Susan Marcus)
Jeugdtoernooi (Florentien Segaar, Carlijn Kieft, Noah Wolsink, Dianne van de Ploeg en Cas Dieten) 
Smashing Dubbel (Roy van de Ven, Marit Koch, Diana Schafer, Kelly Schafer, Jaap Wisse, Ivo Hoogenboom, Annegien Hanemaaijer)
033-ITA-Veteranen (Florentien Segaar, Saskia Maassen, Marchien Buiter, Rutger Veldhuijzen)

Overig

Beheerder digitale afhangbord: Roeland Kurvers
Ledenadministratie: Margot Wijnen
Trainer/tennislessen: Daan Pruijs (0613670488) en Bojan Hinke (0683257724)
Groundsman: Henk Heijndijk
WhoZnext: Carlijn Kieft

Sponsoren

AED-informatie